  • Napajanje 800W DeepCool PL800-D, R-PL800D-FC0B-EU-V2
main_image
main_image
-8%
Šifra proizvoda:PSU000955A00000Brend:DeepCoolKategorija:Napajanja
Pogledaj kompletnu specifikaciju ovog proizvoda
Cena za odloženo plaćanje: 9.900 RSD
WEB cena: 9.140 RSD
Ušteda 760 RSD
Mesečna rata kredita na 24 rate: 412 RSD
benefit image
Sigurna kupovina
Uslovi kupovine i informacije o sigurnom i pouzdanom procesu kupovine putem naše platforme
Pogledaj više
benefit image
Brza dostava
Dostava proizvoda na adresu kupca!
Pogledaj više
Kupovina na 24 rate
Na 24 rate bez kamate samo uz ličnu kartu!
Dodaj u korpu
Očekivani rok za isporuku je od 1 do 3 dana
Kupovina na rate?
Upišite broj telefona i javiće Vam se neko od naših komercijalista.
Model:
PL800D
Kataloski broj:
R-PL800D-FC0B-EU-V2
Nazivna snaga:
800W
Efikasnost:
80Plus Bronze
Ventilator:
120 mm HYB (Hydraulic bearing)
Modularno:
NE
Priključci:
20+4 PIN ATX x1, 8 PIN EPS (4+4) x2, 8 PIN PCIe (6+2) x 3, SATA x 8, Molex x 2, 12V-2x6 x1
Radni napon:
100V - 240V 11 - 5.5 A, 50 Hz - 60 Hz, Active PFC (0,9)
Format
ATX 3.1
Zastite i sertifikati :
OPP/OVP/SCP/OTP/OCP/UVP/SIP/NLO
Dimenzije
150mm x 140mm x 86mm
Sertifikati
CE/FCC/CCC/RCM/EAC/CAN ICES-003(B)/NMB-003(B)/TUV-RH,  ErP 2014
link ka stranici:
Hero Banner
Naziv proizvoda: