  • Napajanje 700W Raidmax Vortex RX-700AC-V 80+ Bronze
main_image
main_image
-8%
Šifra proizvoda:PSU000384A00000Brend:RaidmaxKategorija:Napajanja
Pogledaj kompletnu specifikaciju ovog proizvoda
Cena za odloženo plaćanje: 6.100 RSD
WEB cena: 5.630 RSD
Ušteda 470 RSD
Mesečna rata kredita na 24 rate: 254 RSD
benefit image
Sigurna kupovina
Uslovi kupovine i informacije o sigurnom i pouzdanom procesu kupovine putem naše platforme
Pogledaj više
benefit image
Brza dostava
Dostava proizvoda na adresu kupca!
Pogledaj više
Kupovina na 24 rate
Na 24 rate bez kamate samo uz ličnu kartu!
Dodaj u korpu
Očekivani rok za isporuku je od 1 do 3 dana
Kupovina na rate?
Upišite broj telefona i javiće Vam se neko od naših komercijalista.
Specifikacije:
Osnovne karakteristike
Tip Active PFC
ATX standard 12V
Snaga 700 W
Klasifikacija efikasnosti 80 Plus Bronze
Efikasnost 85%
Vrsta kablova Fiksni
+12V naponske grane
1 52A
Maksimalna kombinovana snaga 700W
Ostale naponske grane
+5V 20A
+3.3V 20A
Maksimalna kombinovana snaga 100W
Fiksni priključci
ATX 24pin 24(20+4)pin
ATX 8pin (EPS 12V) 1(4+4)pin
PCI Express 8pin 2x 8(6+2)pin
SATA 5
Molex 4pin 4
Hlađenje
Tip Aktivno
Broj ventilatora 1
Dimenzije ventilatora 120mm x 120mm
Dodatne funkcije Tih ventilator
Fizičke karakteristike
Format ATX
Dimenzije 150mm x 140mm x 86mm
Reklamacioni period
Reklamacioni period 36 meseca
Deklaracija
EAN 719392168471
Hero Banner
Naziv proizvoda: