  • Napajanje 1300W SeaSonic PRIME TX PLATINUM, PRIME-TX-1300-ATX30
main_image
main_image
-8%
Šifra proizvoda:PSU000411A00000Brend:SeasonicKategorija:Napajanja
Pogledaj kompletnu specifikaciju ovog proizvoda
Cena za odloženo plaćanje: 91.390 RSD
WEB cena: 84.360 RSD
Ušteda 7.030 RSD
Mesečna rata kredita na 24 rate: 3.807 RSD
benefit image
Sigurna kupovina
Uslovi kupovine i informacije o sigurnom i pouzdanom procesu kupovine putem naše platforme
Pogledaj više
benefit image
Brza dostava
Dostava proizvoda na adresu kupca!
Pogledaj više
Kupovina na 24 rate
Na 24 rate bez kamate samo uz ličnu kartu!
Dodaj u korpu
Očekivani rok za isporuku je od 1 do 3 dana
Kupovina na rate?
Upišite broj telefona i javiće Vam se neko od naših komercijalista.
1600 W, aktivni PFC,
Ventilator 135mm,
24-pinski prikljucak x 1,
CPU prikljucak x 3,
SATA prikljucak x 18,
Naponski VGA 12VHPWR prikljucak: x 2,
PCI-E 8Pin prikljucak x 6,
Molex prikljucak x 3,
Sertifikat efikasnosti: 80Plus Titanium
Sistemi zaštite: OCP, OPP, OTP, OVP,SCP, UVP
Kablovi: potpuno Modularni.
Garancija: 120 meseci
Hero Banner
Naziv proizvoda: