  • COOLER MASTER Elite Gold 850W napajanje (MPX-8505-AFAG-BEU) 5Y
-8%
main_image
Šifra proizvoda:PSU000949A00000Brend:COOLER MASTERKategorija:Napajanja
Pogledaj kompletnu specifikaciju ovog proizvoda
Cena za odloženo plaćanje: 17.120 RSD
WEB cena: 15.800 RSD
Ušteda 1.320 RSD
Mesečna rata kredita na 24 rate: 713 RSD
benefit image
Sigurna kupovina
Uslovi kupovine i informacije o sigurnom i pouzdanom procesu kupovine putem naše platforme
Pogledaj više
benefit image
Brza dostava
Dostava proizvoda na adresu kupca!
Pogledaj više
Kupovina na 24 rate
Na 24 rate bez kamate samo uz ličnu kartu!
Dodaj u korpu
Očekivani rok za isporuku je od 1 do 3 dana
Kupovina na rate?
Upišite broj telefona i javiće Vam se neko od naših komercijalista.
Osnovne karakteristike - Tip: Active PFC ATX standard: 12V v3.1 Snaga: 850 W Klasifikacija efikasnosti: 80 Plus Gold Efikasnost: ≥ 90% Vrsta kablova: Potpuno modularni Sistemi zaštite: OPP (Over Power (Load) Protection),OTP (Over Temperature Protection),OVP (Over Voltage Protection),SCP (Short-Circuit Protection),UVP (Under Voltage Protection) +12V naponske grane - 1: 70A Maksimalna kombinovana snaga: 849.6W Ostale naponske grane - +5V: 20A +3.3V: 20A Maksimalna kombinovana snaga: 100W Modularni priključci - ATX 24pin: 24pin ATX 8pin (EPS 12V): 1(4+4)pin,1(8)pin PCI Express 8pin: 3x (6+2) pin SATA: 4 Molex 4pin: 2 Ostali priključci: 1x 16-Pin (12+4) Hlađenje - Tip: Aktivno Broj ventilatora: 1 Dimenzije ventilatora: 120mm x 120mm Dodatne funkcije: Rifle bearing Fizičke karakteristike - Format: ATX Dimenzije: 150mm x 140mm x 86mm Reklamacioni period - Reklamacioni period: 60 meseci
Naziv proizvoda: